Zaktualizuj swoją aplikację: wprowadziliśmy zmiany!

Zaktualizuj swoją aplikację już teraz, aby uzyskać jeszcze większą kontrolę nad swoimi danymi i pełne działanie wszystkich funkcji, takich jak dostęp do aktualizacji Twoich zamówień oraz do ulubionych oferty i kampanii.

Możesz zaktualizować swoją aplikację do najnowszej wersji na iOS (wersja v3.10.0), a także na Androidzie (wersja v1.11.43).

Ważne: w celu uzyskania pełnej obsługi wszystkich funkcji i otrzymywania powiadomień push z aktualizacjami dotyczącymi Twoich zamówień (np. potwierdzenia wysyłki) oraz ulubionych ofert i kampanii, zalecamy wyrażenie zgody na śledzenie w aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na śledzenie, ograniczymy się do podstawowego śledzenia, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie zobaczyć spersonalizowanych treści, a my niestety nie będziemy mogli wysyłać Ci powiadomień push z najnowszymi aktualizacjami. Aby uzyskać więcej informacji na temat śledzenia i wszystkich dostępnych opcji, przejdź do „Ustawień” w aplikacji. Tam zawsze będziesz mógł zmienić swoje preferencje.

 

Aplikacje Zalando SE (Zalando Lounge, Zalando i Zalon) zbierają informacje o naszych użytkownikach i ich wzorcach użytkowania, urządzeniach i identyfikatorach mobilnych, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych aplikacji, mierzyć wydajność i dostarczać spersonalizowane reklamy. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem.